?

Log in

No account? Create an account

Майдан вчера. Война сегодня. Что завтра?


Previous Entry Share Flag Next Entry
Поглянути на Яремче
джаз, шляпа
ne_znaiko wrote in 2015_maydan
Оригинал взят у ne_znaiko в Поглянути на Яремче
В нашому східному регіоні не часто можна зустріти лелек, а побачити їхне гніздо посеред села або містечка - неможливо. Та в Карпатах це звична картина.Таке диво можна зустріти посеред вулиці міста Яремче, дорожній рух тут досить активний і велика кількість людей, але це зовсім не заважає птахам.Як і всі села Прикарпаття, Яремче розташоване між гір вздовж ріки Прут.

  Хоча і маленьке, але це місто. Варто оселитися саме тут якщо: ви подорожуєте без машини; ви прагнете більш якісного сервісу; хотіли б мати більший вибір магазинів, ринків і закладів харчування; плануєте екскурсії. Саме тут є вибір організованих екскурсій, в селах цього немає. Крім того є кілька туристичних об"єктів, які можна відвідати самостійно. Водоспад Пробій - перше серед таких місць, дістатися до нього дуже легко, не потрібно ані лізти на гору, ані годинами йти пішки.Тут можна посидіти біля води. Знаходиться і багато охочих покупатися.Поблизу водоспаду розташовано сувенірний ринок. Ціни нижчі, ніж у Львові і поблизу інших туристичних об"єктів.

Береги скелясті.

На березі обладнано кам"яну вітальню.Позаду видно сміття. Нажаль тут таке трапляється досить часто.

Головна площа. Вона наче огорнута горами.Меморіал присвячений жертвам комуністичного  терору.

В Яремче ми потрапили під зливу, яку мусили пересідіти у найближчому кафе.Позаду видно відро, до якого капає вода з протікаючої стелі.

Після зливи з гір підіймається туман. Це вражаюче видовище, на жаль фото з телефону.