ne_znaiko (ne_znaiko) wrote in 2015_maydan,
ne_znaiko
ne_znaiko
2015_maydan

Поглянути на Яремче

Оригинал взят у ne_znaiko в Поглянути на Яремче
В нашому східному регіоні не часто можна зустріти лелек, а побачити їхне гніздо посеред села або містечка - неможливо. Та в Карпатах це звична картина.Таке диво можна зустріти посеред вулиці міста Яремче, дорожній рух тут досить активний і велика кількість людей, але це зовсім не заважає птахам.Як і всі села Прикарпаття, Яремче розташоване між гір вздовж ріки Прут.

  Хоча і маленьке, але це місто. Варто оселитися саме тут якщо: ви подорожуєте без машини; ви прагнете більш якісного сервісу; хотіли б мати більший вибір магазинів, ринків і закладів харчування; плануєте екскурсії. Саме тут є вибір організованих екскурсій, в селах цього немає. Крім того є кілька туристичних об"єктів, які можна відвідати самостійно. Водоспад Пробій - перше серед таких місць, дістатися до нього дуже легко, не потрібно ані лізти на гору, ані годинами йти пішки.Тут можна посидіти біля води. Знаходиться і багато охочих покупатися.Поблизу водоспаду розташовано сувенірний ринок. Ціни нижчі, ніж у Львові і поблизу інших туристичних об"єктів.

Береги скелясті.

На березі обладнано кам"яну вітальню.Позаду видно сміття. Нажаль тут таке трапляється досить часто.

Головна площа. Вона наче огорнута горами.Меморіал присвячений жертвам комуністичного  терору.

В Яремче ми потрапили під зливу, яку мусили пересідіти у найближчому кафе.Позаду видно відро, до якого капає вода з протікаючої стелі.

Після зливи з гір підіймається туман. Це вражаюче видовище, на жаль фото з телефону.


Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments